Mersin Medikal Teknik Servis

Laboratuvar Ameliyathane ve Medikal Tıbbi Cihazları Teknik Servisi

Laboratuvar cihazları satın alırken ürünün marka, model ve fiyatı dışında dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de teknik servis hizmeti oluyor. Firmamız uzun yıllardan bu yana Mersin merkezli olarak laboratuvar cihazları satışı yapıyor.

Medikaltest müşterilerine satış sonrası başlıca Tuttnauer, Nüve, Memmert, Statim, Binder, Ika, GFL, Üzümcü, Gyrus Acmı, Bıçakçılar, Thermo, Life Point, Nihon Kohden, Philips, Elektro-Mag, Bandelin, Mikrotest, Velp Jsr, Firstmed, Plusmed, Respirox, Omron, Mesilife Galena, gibi dünyaca ünlü laboratuvar, ameliyathane ve medikal tıbbi cihazı markaları teknik servis hizmetini vermektedir. Bir arıza durumunda, kurulumda ya da merak ettiğiniz her detayda bizlere ulaşabilir ve teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Laboratuvar cihazlarında arıza tespiti, parça değişimi, arıza onarımı gibi birçok konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Mersin laboratuvar ameliyathane ve medikal tıbbi cihazları teknik servisi arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Laboratuvar Cihazlarına Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz?

Medikaltest olarak başlıca; Laboratuvar otoklavı (buharlı sterilizatör), etüv, soğutmalı etüv, su banyosu, soğutmalı su banyosu, biyogüvenlik (emniyet) kabini, laminer flow kabin, biyogüvenlik ve laminer flow kabin için DOP testi ve hava akış hız ölçümü, çeker ocak, santrifüj, soğutmalı santrifüj, inkübatör, soğutmalı inkübatör, kül fırını, vakumlu etüv, distile su cihazı, saf su cihazı, kurutma dolabı, iklimlendirme test kabini, kuru hava sterilizatörü, çalkalamalı su banyosu, soğutmalı sirkülatör, ısıtmalı sirkülatör, ısıtıcı tabla (hot plate), orbital çalkalayıcı, doğrusal lineer çalkalayıcı, vortex, elektrikli bunzen bek, manyetik karıştırıcı, ısıtıcılı manyetik karıştırıcı, ultrasonik banyo, bakliyat toprak ve bitki öğütme değirmeni, nem tayin cihazı, Hassas teraziler, Analitik teraziler, ultrasonik banyo gibi laboratuvar cihazlarında teknik servis hizmeti veriyoruz. Mersin laboratuvar cihazları servis ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanımlı bir ekibe sahibiz.

Hangi Ameliyathane Cihazlarına Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz?

Medikaltest olarak başlıca; Ameliyathane otoklav, ameliyat (operasyon) masası, ameliyathane tavan (operasyon) lambası, cerrahi aspiratör, elektrokoter cihazı, el yıkama ünitesi, hasta başı monitör, defibrilatör, koter cihazı, EKG cihazı, ultraviyole sterilizatör, otomatik kesme kapama cihazı, yazıcılı otomatik kesme kapama cihazı, ultrasonik yıkama cihazı, jinekoloji muayene masası, doğum yatağı, hasta karyolası, bebek baskülü gibi laboratuvar cihazlarında teknik servis hizmeti veriyoruz. Mersin ameliyathane cihazları teknik servisi için her zaman 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Hangi Medikal Cihazlara Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz?

 Medikaltest müşterilerine satış sonrası başlıca Firstmed, Plusmed, Respirox, Omron, Devilbiss, Gemaş, Medwelt, Erka, F.Bosch, Acura, Microlife, Braun, Philips, Mesilife, Galena, Gez, Dodo gibi dünyaca ünlü medikal cihaz markaları teknik servis hizmetini vermektedir

 Bizler Oksijen konsatratörü, Tansiyon aleti, Ateş ölçer. Pulseoksimetre, Nebulizatör, Bibap Cihazı, Cipap Cihazı, Motorlu hasta yatağı, Havalı yatak, Baskül gibi medikal cihazlarda teknik servis hizmeti veriyoruz. Mersin medikal cihazlar teknik servisi için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Akülü Tekerlekli Sandalye Teknik Servisi Hizmeti

 Medikaltest müşterilerine satış sonrası başlıca Poylin, Wollex, Belmo, Jetty,  Pulsemed, Yılsan gibi dünyaca ünlü akülü sandalye markaları teknik servis hizmetini vermektedir.

 Bizler akülü tekerlekli sandalye, elektrikli tekerlekli sandalye teknik servis ve yedek parça hizmeti veriyoruz. Mersin akülü tekerlekli sandalye teknik servisi için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Laboratuvar, Ameliyathane ve Medikal Tıbbi Cihazları Yedek Parçaları

Laboratuvar cihazlarında her zaman yüksek performans alabilmek için bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Bizler satışını yaptığımız tüm ürünlerde her zaman satış sonrası teknik servis hizmeti veriyoruz. Sizler için cihazların bakımını düzenli aralıklarla yapıyor ve her zaman tam kapasite çalışması, uzun ömürlü olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Arıza durumlarında hemen arızayı tespit ediyor ve yedek parça ihtiyaçlarınızda sizlere destek oluyoruz. Mersin laboratuvar ameliyathane ve medikal tıbbi cihazları yedek parça ve arıza onarımı için bize ulaşabilirsiniz.  Ekiplerimiz randevu oluşturduktan sonra belirlenen saatte adresinize gelerek yedek parça temini ve arıza işlemlerini yapabilir.

Mersin Laboratuvar Cihazları Teknik Servis Fiyatları

Mersin laboratuvar cihazları teknik servis fiyatları duruma göre değişiklik gösteriyor. Mevcut arıza durumu, yedek parça değişimi, ürünün türü, markası ve modeli gibi birçok unsur fiyatlarda belirleyici oluyor. Medikaltest olarak uzun yıllarda dayanan biyomedikal cihazları teknik servis tecrübemizle sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla veriyoruz.

Laboratuvar cihazları teknik servis hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizin için hemen bir fiyat teklifi hazırlayalım ve belirttiğimiz randevu tarihinde hemen adresinize gelerek gerekli teknik servis işlemlerini gerçekleştirelim.

mersin medikal teknik servis